Hodnocení firmy KOTLEKAMNA.CZ s.r.o. - Peletová kamna

*
*
*
*
*
5 hodnocení
Petr Strádal
23.10.2016
*
*
*
*
*

Dobrý den,čirou náhodou jsem narazil na toto hodnocení.Zkracoval jsem si čas na internetu před fotbalem čtením o kotlech na pelety,tedy co je nového a vidím i tuto rubriku,tak proč se taky nepřipojit.V roce 2015 jsem hledal dodavatele kotle, včetně montáže v rámci NZU,kde musí být vše registrováno a podloženo certifikací,kdo to podstoupil,ví o co se jedná a kolik úplně nesmyslných papírů je třeba sehnat a vyplnit.Několik měsíců jsem jezdil,hledal,ptal se,psal dotazy odborníkům,pochopitelně abych získal ,co nejvíce informací,a také aby to bylo pro mne ekonomické.Navštívil jsem obchody,kde mi předvedli různé kotle,dokonce jsem byl na dvou výstavách,abych se přesvědčil,že to všechno funguje,když už to stojí takové peníze.Celkem jsem si vytypoval 11 firem,a pak jsem se rozhodl,právě pro Kotle kamna Ostrava a věřte mi,udělal jsem dobře,a to snad mluví za vše.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
peta2010
26.4.2016
*
*
*
*
*

asi nejhorsi firma v okoli :-( Miliony problemu, arogantni a absolutne nekomunikativni v pripade problemu. Kdybych si vybiral dnes tak si vyberu jinou firmu :-)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
mirecka73
1.3.2016
*
*
*
*
*

Jsem zákazníkem již asi 3 rokem a mám automatický kotel LAZAR Unikomfort. Na kotel mi vyřídili bezplatně dotaci a vše provedli s cela na klíč. Kotel mi již 3 sezonu pracuje a s firmou se vidíme každý rok při kontrole, kterou velice rád vidím ,aby mi provedli kontrolu . také když , jsem měl problém , tak mi pomohli i o víkendu jej řešit . Naštěstí to většinou bylo nějaké doladění a zvládli jsme to po telefonu. Za mně určitě firmu doporučuji a přeji jim spoustu zákazníků.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
active
15.11.2015
*
*
*
*
*

Nikomu nedoporučuji. Firma prodává něco očem absolutně nic netuší. Kotel po montáži instalatérem nikdo nenastavil ani nezprovoznil. Byl dodaný bez českého návodu.Jen po telefonu Vám řeknou to je automat který je už nastavený. Po této radě měl kotel spotřebu paliva v přepočtu 30kč /h. Tj 720kč/den. Vše jsem si musel nakonec nastavit sám. Firma nedodržuje absolutně žádné termíny a dohody. Budu podávat podnět ke kontrole na patřičné úřady.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
all4plastic
1.4.2015
*
*
*
*
*

Odborníci a vstřícní jako málo která firma. Přišli, udělali rychle a už jeli zapojovat jinde. Kotle velmi hezké a funkční. Vřele dporučuji všem. Mají licenci i na dělají kotlíkové dotace. Ladislav Pinter, MBA

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • Těšínská 530/300
  • Ostrava - Radvanice
  • 716 00
  • mapa
Všechny sekce